ציוד דיוק גבוהה ציוד מדידה, דיוק גבוהה הילוך מכשיר מדידה

1.Adopts אלקטרוניקה לתוך סוג עקרון המדידה
2.The שילוב של מכונת בקרת תנועה גבוהה דיוק, כנה שיש טבעי
3.The המארח מבנה סביר, נוקשות טובה, דיוק גבוהה

פרטי המוצר

בתור אחד מהיצרנים המובילים בסין וספקים של דיוק גבוהה דיוק גבוהה ציוד מדידה, דיוק גבוהה הילוך מכשיר מדידה, הוא כאן מחכה איש הקשר שלך.

נוֹהָג:

את התצורה הבסיסית של GRADEY סוג ציוד מדידה מרכז היא למדוד צורות שונות של גלילי ישר גלילי הילוך, הוא מוגדר עם כיריים, תער, כלי החריטה תוכנה פונקציונלית מלאה, זה כולל גם את הטורבינה, תולעת, להטות את שפוע להתפתל שפוע הציוד הלולייני ועוד תוֹכנָה. בשימוש נרחב כלי רכב, כלי רכב, תעשיית המנוע, מכשירים מטרים, כולל בניית ספינות גדולות, מטלורגיה, כרייה, ציוד כבד ציוד תעשייתי, מחלקות המחקר המדעי ואת הדיוק של המבחן בחדר המדידה.

מאפיינים:

GRADEY ציוד מרכז המדידה הוא פיתח האחרונה high-end מרכז מדידה עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר, את תצורת החומרה האחרונה, מאמצת האלקטרוניקה לתוך סוג עקרון המדידה, שילוב של מכונת בקרת תנועה גבוהה דיוק, כנה שיש טבעי, מיובאים דיוק גבוהה מתגלגל מדריך, מלא לולאה סגורה מערכת בקרת תנועה עם תגובה דינמית, חיישני מיקרומטר דיוק גבוהה איסוף נתונים במהירות גבוהה ומערכת עיבוד, וכו ', המבנה המארחת היא סבירה, קשיחות טובה, דיוק גבוהה, ערך יציב, מראה טוב.

הגוף הראשי מאומץ עם ארבעה מערכת מדידה מתואמת, מצב בקרה אנלוגי חדש, יציבות דינמית גבוהה, גבוהה סגורה לולאה עיבוד נתונים חסכון זמן, מיובא ישיר כונן המנוע ויפן ביצועים גבוהים AC סרוו המנוע, גרמניה מיובאים עגול עגול, בריטניה Renishaw לינארי חיישנים, חיישנים מיובאים, מערכת בקרת לולאה סגורה, שיפור דיוק המדידה של המערכת .

פרמטרים:

סוּג

GRADEY-H300

GRADEY-H600

מודול ניתן למדוד

0.2 ~ 15 מ"מ

0.5 ~ 20 מ"מ

מקסימלי OD ניתן למדוד

300 מ"מ

600 מ"מ

המרחק מעלה ומטה

20 ~ 500mm

20 ~ 500mm

בדיקה מדידה אנכית

320 מ"מ

360 מ"מ

טווח זווית ספירלית ניתן למדוד

0 ~ 90 °

0 ~ 90 °

מקסימלי משקל העבודה יכול להיות נמדד

150 ק"ג

500kg

מידות (ס"מ)

140x110x165

170x130x220

ציוד, ציוד פנימי SW

תֶקֶן

תֶקֶן

כיריים, תער, כלי החלקה SW

תֶקֶן

תֶקֶן

טורבו, תולעת SW

תֶקֶן

תֶקֶן

חרוט ימין, שן מעוקלת SW

תֶקֶן

תֶקֶן


חקירה