הבית > פתרונות > תוכן

יישום של הנדסה לאחור בייצור עובש

Sep 28, 2016

אמנות עיצוב הפוך עשויה להיות מאתגרת יותר מאשר עיצוב מלמעלה-למטה. לפני העיצוב של מוצר, אתה חייב לנסות להבין את הרעיון עיצוב של המודל המקורי, על בסיס זה ייתכן גם צריך לתקן או כדי להתגבר על הליקויים של הדגם המקורי. במובנים מסוימים, העיצוב הפוכה היא גם תהליך עיצוב מחדש. לפני שמתחילים בעיצוב הפוכה, כדאי לבצע את ניתוח זהיר של חלקים, אשר בעיקר לשקול את הנקודות הבאות:

(1) קביעת המחשבה הכללית של העיצוב, לבצע ניתוח שיטתי של המודל של עבודה-קטע. המודל בעיקר לחלק לתוך מספר מאפייני האזור סיכם הכולל חשבו על עיצוב, ו למצוא את הקושי, להשיג מכירים בעצם די טוב.

(2) לקבוע את סוג משטח מעוקל של המבנה הבסיסי בצורה של מודל, אשר הקשורים הבחירה של תוכנת עיצוב המתאים, הקביעה של מודולי תוכנה. עבור משטח בצורה חופשית, כגון מכונית, אופנוע #39; s קישוט חיצוניות ופנימיות, וכו ', כיסוי חלקי בדרך כלל צריך לאמץ התאמה נוחה של עקומת ומודול פני השטח; בית ספר יסודי חלקי השטח אנליטית מעוקל המטוס, גליל, חרוט השטח אינה נחוצה מכיוון בהתאם מידה שלהם נתונים ללא ספק יכול לדעת שזה מטוס או משטח גלילי.

למעשה, חלק מהעמודות, פלטפורמה קמורה מאופיין לאחר מתאר נקבע, המודל ישות כל מדידה משולבת עם הנתונים סריקה שנוצר. עליך לבחור כמה נקודות סריקה או קווים באיכות טובים יותר.


אנא יידעו אותנו אם יש שאלות כלשהן או ייעוץ

דואר אלקטרוני:overseas@cmm-nano.com