זרזים של פיתוח תעשייתי - גשר לתאם מכונת מדידה (CMM)

מאז שנות השישים, הייצור התעשייתי היה פותחו במהירות רבה. במיוחד אחרי עליית כלי מכונות, מכונות, רכב, תעשיית התעופה והחלל, חשמל ואלקטרוניקה, נדרשים סוגים שונים של מכשירים וטכנולוגיה בדיקה מתקדמת, כך שלוש קואורדינטות מכונת מדידה אשר מגלם בטכנולוגיית תלת-ממד המדידה נשאלת ברגע ההיסטורי, יש התפתחות מהירה ושיפור.

דיוק מדידה של כלי מדידה מסורתיים (כגון מיקרומטר, מחוגה, מד בלוק, וכו ') הוא בדרך כלל נמוך, אשר יכול לשמש בתחום הדיוק הכללי שלו אינה גבוהה. אבל עבור מוצרי ההיי-טק, נתוני המדידה אינו מרוצה, זה עולה כוח אדם משאבי חומרים כדי למדוד את החלקים קטנים אחד אחרי השני. הופעתה של שלוש נקודות ציון פרץ רשמית זו בעיה קשה.

advanced and precision bridge measuring machine to provide practical measuring solutions

בשנת 1956, קואורדינטות הראשון בעולם מכשיר שפותח על ידי חברת בריטיש פרנטי, מדידת ואז אחרי סדרה של שיפור, בשנת 1964, ללגום השוויצרית החלה החברה להשתמש בתוכנה כדי למדוד את המרחק בין הנקודות, שנפתח את השימוש בתוכנה מדידה. לאחר הפיתוח המואץ של טכנולוגיית מחשב, באה תקופה CNC , הפונקציה של הקואורדינטה מכשיר מדידת הוא חזק, הדיוק מדידה הוא גבוה יותר.

עם התקדמות המדע והטכנולוגיה, בפונקציה, דיוק ואיכות של מכונת מדידה קואורדינטות שלושה בהדרגה משופרות, ובמיוחד המחקר והפיתוח של מכונות, מכונות, רכב, התעשייה האווירית לישראל, ייצור חלקים מורכבים שונים. בתגובה התחרות העולמית, מפעלי ייצור הם גם מייחס חשיבות רבה כדי לשפר את היעילות אלקטרוני ומכאני ולהפחית את עלות הייצור. ביניהם, החשובה ביותר היא לייצר מוצרים באיכות גבוהה. על מנת להבטיח את הגודל של חלקים, ביצועים טכניים לפגוש הדרישות, החברות להנפיק ניהול איכות קפדנית. רק על הנחת היסוד של ערבות הייצור באיכות גבוהה יכול היצרן לממש להישרדות ולהתפתחות.

שלושה לתאם מכונת מדידה עם שלה ברמת דיוק גבוהה, גמישות גבוהה ויכולת דיגיטלית מעולה הופך להיות אמצעי חשוב של אבטחת איכות עיצוב מודרני, פיתוח, ייצור, עיבוד וייצור.אנא יידעו אותנו אם יש שאלות כלשהן או ייעוץ

דואר אלקטרוני:overseas@cmm-nano.com