מכשיר מדידת ב עיבוד שבבי CNC קואורדינטות

עם התפתחות התעשייה, מכונת CNC היה בשימוש נרחב. חברות עיבוד כל יש משלהם מרכז עיבוד CNC מכונות או פקד נומרית. היישום של מכונת CNC הוא לשפר את יכולת העיבוד של מפעלים, אשר יכול להפוך את תעשיית הייצור לייצר מוצרים מכניים באיכות גבוהה, במקביל יכול לצמצם את זמן ייצור, לשפר את היתרונות הכלכליים של מפעלים.

percision measuring machine

שלוש קואורדינטות מכונת מדידה היא סוג של ציוד מדידה משולב אופטי, מכני, אלקטרוני וטכניקות שליטה במחשב עם דיוק גבוהה, יעילות גבוהה. CMM יכול להנפיק למדדים אפקטיביים לפיקוח המאמר הראשון, תהליך הייצור של צורה מורכבת, חלקים מדויקים. לכן זה יכול לספק את הנתונים הכי יעיל והכי מדויק הכלי מכונת אביזר וכוונון גזירה הכלי מיקום פיצוי ואת התוכנית עיבוד.

מפעלי הייצור יש משלהם דיוק עיבוד שבבי ציוד נכון לעבוד עם מוצרים באיכות גבוהה. מוצרים באיכות גבוהה הן ביסודו הבין דרך תהליך הייצור, במקום להסתמך על הבקורת הסופית. המטרה איכות של תעשיית הייצור המודרני הוא ככל האפשר לשמור ייצור חלקים בהתאם לדרישות העיצוב. עם זאת, על מנת לשמור על מרקם של תהליך הייצור והעיצוב, אתה חייב לשלוט תהליך הייצור. ייצור תהליך השליטה היא שהשיטה היעילה ביותר היא למדוד במדויק את הגודל, לאחר קבל המידע גודל, באמצעות הניתוח של ניגוד ניתן משוב בתהליך הייצור, לשפר את עיבוד טכנולוגיה או ייצור התהליך, על מנת לשפר את איכות המוצר.

five axis auto probe head PH20

שלוש נקודות הציון היא אחת השיטות היעילות ביותר מדידה מדויקת, הערכה של הגודל, יכול במקום מגוון רחב של כלי מדידה. במיתון להפחית את הכלים הדרושים כדי להשלים את הבדיקות מוצר מורכב ולהפחית את עלויות הרכישה, אשר בתורו יש באופן משמעותי את זמן הבדיקה.

CNC עיבוד שבבי ציוד לא יכול לעבוד בלי CMM בייצור של מוצרים מכניים. היישום של שלוש נקודות הציון יכול לספק מידע אמין עבור הפיתוח והייצור של מוצרים CNC, על מנת להבטיח איכות גבוהה של מוצרים, ולשחק תפקיד חשוב בשיפור היתרונות הכלכליים של הארגון.


אנא יידעו אותנו אם יש שאלות כלשהן או ייעוץ

דואר אלקטרוני:overseas@cmm-nano.com