הבית > פתרונות > תוכן

מבצע לפני שמתחילים את CMM

Sep 19, 2016

3D מדידה כלי הוא סוג של מכשיר מדידת דיוק. אז רמת הדיוק שלה היא המפתח, אבל לא רק הדיוק ייקבע ע י המכונה עצמה כגון מסגרת שלה, בדיקה וכן הלאה, זה גם החליט על ידי הסביבה ובמיומנות התפעול. להלן הם כמה הערות על הניתוח לפני התחלה CMM.

המעקה מדריך לעיבוד דיוק של מכונת מדידה תלת-ממדית גבוה, את המרחק בין מיסב אוויר הוא קטן. אם יש אבק או אחרים טומאה על המדריך, זה יגרום גז מיסב ומדריך רכבת שריטה. אז כדאי לנקות את המדריך בכל פעם לפני הפעלת המכונה. מסילות מתכת כדאי לנקות עם מגבון בנזין תעופתי (בנזין 120 או 180 #), מדריך גרניט שצריך לנקות עם אלכוהול נטול מים.

זוכר את זה, לא יכול לתת את כל השומן לגז הנושאת בתהליך של תחזוקה; מכשיר מדידת אפילו אם לא ניתן להשתמש במשך זמן רב, כדאי גם לשמור על טמפרטורת הסביבה יעיל לחות. לכן, מציע לבצע מיזוג אוויר רגיל dehumidification כדי למנוע את הנזק של מדידה המכונה תחת טמפרטורה גבוהה וסביבה לחות גבוהה;

אם מדידת קואורדינטות שלוש המכונה לא נעשה שימוש במשך זמן רב, זה צריך להיות מוכן לפני תחילת העבודה: לשלוט מקורה טמפרטורה ולחות (למשך 24 שעות), סביבה לחים צריך גם להיות קבוע לפתוח הקבינט בקרה ומדידה כדי להבטיח המעגל הוא יבש לחלוטין וכדי למנוע את הנזק בגלל טעינה לח כאשר פתאומית. ואז לבדוק את אספקת האוויר, אספקת חשמל. עדיף להגדיר מקור מתח מיוצב.

אנא יידעו אותנו אם יש שאלות כלשהן או ייעוץ

דואר אלקטרוני:overseas@cmm-nano.com