דור חדש של מדידת חדשנות

חמש ציר מדידה טכנולוגיה מתייחס התנועה הסינכרונית של שלוש קואורדינטות מדידה ציר ראשי machine(CMM), בדיקה, אשר מקטינה באופן משמעותי את השגיאה דינמי תחת מדידת מהירות גבוהה. ציר חמש מוחל על חפצים מורכבים של דיוק גבוהה, מדידת יעילות גבוהה, במיוחד עבור תעופה, התעשייה האווירית, התעשייה הצבאית ושדות אחרים.

בשיטה המסורתית מדידה CMM יהיה לבצע כל תנועה הדרושים כדי לקבל נתונים משטח. ההאצה אינרציאלית יגרום סטיית מבנה מכונת ולאחר מכן שגיאת מדידה מתהווה.

PH20 probe headhigh speed five-axis scanning probe

טכנולוגיית מדידה ציר חמש משמש יחד עם בדיקה סיבוב חופשי, המכשיר ניתן להעביר על ציר סיבוב שני במקביל במהלך תהליך המדידה. אשר יכולים לפרוץ את המגבלות מסורתי לכן, CMM יכול לעבוד בצורה הטובה ביותר, כלומר, CMM ניתן להעביר בהתאם לכיוון וקטור בודד נע במהירות קבועה. . באופן יחסי CMM, בדיקה הראש יש משקל קל יותר וביצועים טובים יותר דינאמי, ויש הסתגלות טובה יותר. אז זה הוא מסוגל לאתר במהירות את השינוי של הגיאומטריה עבודה-קטע, ויבא לא מזיקים שגיאה דינמית. יתר על כן זה יכול גם מהירות על מהירות מדידת השטח, לקצר את מחזור מדידה.

טכנולוגיית מדידה ציר חמש לא רק לשפר את היעילות מדידה אלא לקצר את זמן ההובלה ייצור מדרגה הגדול, אשר מספקים הערכה איכותי ומקיף יותר יצרנים.


אנא יידעו אותנו אם יש שאלות כלשהן או ייעוץ

דואר אלקטרוני:overseas@cmm-nano.com