הבית > פתרונות > תוכן

מדידת שגיאה של CMM (I)

Dec 29, 2016

בזמן הנוכחי,מדידת machine(CMM) קואורדינטותהוא נרחב בשימוש בתעשייה, זה סוג של ציוד מדידה למטרות כלליות עם דיוק גבוהה, יעילות גבוהה, זה כלי אבטחת איכות עיבוד מכניים, כייר הייצור, ייצור הרכב, התעופה והחלל תעשיות אחרות. לכן, חשוב להשתמש CMM בייצור.

1. שגיאה מכני

CMM עצמו קיימת שגיאות בגלל חלקים עיבוד שבבי, וכיול גורמים אחרים. בדרך כלל על פי פרמטרים גיאומטריים של השגיאה במעלות כל, לחלק שגיאות מיקום שלוש, יושר 6, שגיאה זווית 9 ו 3 דמיונית. לגמרי 21 פריטים של פרמטר שגיאה.

2. מדידה שיטת שגיאה

CMM משמש גודל השגיאה מדידה של חלקים ורכיבים, טופס והמיקום שגיאת המדידה, במיוחד כולל רמת דיוק גבוהה, יעילות גבוהה, טווח מדידה גדולים במדידה שגיאה טופס. ישנם סוגים רבים של שיטות למדוד את טופס andamp; מיקום שגיאות, GB1958-80andlt; הצורה ואת המיקום סובלנות מבחן regulationsandgt; שצוין יש עקרון זיהוי שגיאה 5: בהשוואה לעקרונות יסוד אידיאלי; העיקרון של מדידת הקואורדינטות; עקרון מדידת הפרמטרים האופיינית של עצירה. הוא גם מציג יותר מ-100 סוגים של שיטות מדידה. אם אנחנו לא יכולים להשתמש העיקרון זיהוי נכון כאשר מודדים את טופס andamp; למקם שגיאות, זה יגרום שגיאת המדידה. לכן, אנשים אשר עוסקת פעולתו של CMM עליך להיות בקיא מדידה השיטה, במיוחד את השיטה כדי לזהות formandamp; הצב שגיאות.

3. טעות אנוש

הסיבה השכיחה של טעות אנוש: נקודות שיא נלקח בתנאים מסוימים עומס. טעות אנוש היא אירעה כאשר המדריך איסוף נקודות, מדידת המהירות של כל אדם הוא שונה, אשר יובילו טעות אנוש. הגורם השני של טעות אנוש הוא כי קשה לאסוף נקודות בכיוון שלה כאשר מודדים את הרכיבים. או מה אנחנו בדרך כלל אומרים כי נקודת מדידה בפועל, התיאוריה של קוסינוס שגיאת המדידה הצבע.


אנא יידעו אותנו אם יש שאלות כלשהן או ייעוץ

דואר אלקטרוני:overseas@cmm-nano.com