היתרונות של CMM ידני, חצי אוטומטי אוטומטי מלא

שלושה מכונת מדידה מתואמת (CMM) היא סוג של מכונת מדידה אשר יכולה לייצג צורה גיאומטרית, אורך והיקפו של מעגל המפריד בתוך שטח. זה יכול להיות מחולק ידנית, חצי אוטומטי אוטומטי סוג מלא.

חצי אוטומטי CMM, לעומת CMM אוטומטי, הוא חוסר אוטומטי מלא מחט מערכת בדיקה . כאשר העבודה נמדדת על פי התוכנית, פעם אחת כדי להפוך את החללית לזווית שונה, היא חייבת להשתמש בטרנספורמציה מלאכותית.

במונחים של דיוק, שלוש קואורדינטות ידניות למדוד את המכונה היא פעולה ידנית טהורה, ולכן השגיאה אקראית יותר מסוג אוטומטי. מכונה אוטומטית אוטומטית למדידת קואורדינטות, בהשוואה ל- CMM אוטומטי למחצה אוטומטית, אוטומטית עם מערכת בקרה אוטומטית בזמן המדידה, אשר יכולה לבצע מדידת אצווה באמצעות תכנות. אז לעומת שלוש ידנית מתאם מכונת מדידה, סוג אוטומטי מאוד לשפר את יעילות איתור.

במונחים של מחיר, סוג ידני שכן אין מערכת בקרת תנועה, ולכן המחיר הוא נמוך יחסית. באופן כללי, סוג ידני יש דרישה גבוהה על המפעילים, מפעילי ניסיון יותר, הדיוק גבוה יותר יכול להגיע. בדרך כלל, אם בדיקת כמות קטנה הדיוק אינו גבוה, יכול לבחור ידנית CMM. חצי אוטומטי סוג יש יתרונות מסוימים במחיר לעומת CMM אוטומטי. אבל על יעילות המדידה, מכונה אוטומטית לחלוטין הוא טוב יותר.

אנא יידע אותנו אם יש שאלות או עצה

דואר אלקטרוני: overseas@cmm-nano.com