הבית > פתרונות > תוכן

הנטייה לפתח כלי והתעשייה מטר

Dec 15, 2016

כיום, תעשיית כלי ומד היא בפיתוח מהיר בסין. עם התרחבות וחדשנות הקמת תשתית, הנדסת מכונות הופך הזרם המרכזי של ציוד ייצור בתעשייה בקנה מידה גדול תחת הדחיפות להתעמת חדש, הדרישה של תעשיית כלי מכני הנדסי יהיה גל. עם זאת, יחד עם עליית מוצרי בניה מכונות ו העלייה קושי הבנייה של הפרויקט, הנדסת מכונות שוק התחרותיות התחזק בעתיד. לכן, תחת שוק חזק אתגרים, בניית מכונות אשר יכול לספק את התנאים הבנייה הנוכחית ואת יעיל יכול להשיג הכרה בשוק.

1. איכות הסביבה

לאחרונה, הבעיה הסביבתית כבר רציני יותר ויותר. במקביל, הזיהום של הנדסת מכונות וציוד לתעשייה גדול בסין. אבל סין היא למה אתה מסתיר #39; s הגדול באתר בנייה, לכן, הנדסת מכונות הפך נטל כבד. היום, המימוש הלאומי של הגנת הסביבה יש לחזק, יש ביקוש עצום של מכונות הנדסת הסביבה.

2. אינטליגנציה

בתעשיית מכונות בנייה, שימוש חכם ייצור טכנולוגיה יכולה לא רק להבטיח את היציבות של איכות המוצר לשפר את פריון העבודה, לשפר את תנאי העבודה ואת עוצמת העבודה של עובדים, גם יכול להאיץ שדרוג של שינוי ארגוני, להיפטר ההומוגניות של התחרות המוצר, לשפר את ערך המותג של המוצר. בדרך של מוצרים חכמים, הנדסת מכונות אל מול המצב אכזרי של אקספוזיציה של ביתי שוק לתחרות, לשרוד האתגר של טכנולוגיה חדשה, אשר חייב להיות באיכות הטובה ביותר, הנמוך עלה, השירות הטוב ביותר כדי להשיג את המטרה של חכם. לכן, בדרך של מכונות בנייה אינטליגנטי, חייב להיות תהליך של חקר רציפה וחדשנות, הנדסת מכונות אינטליגנטי מגמה ברור.


אנא יידעו אותנו אם יש שאלות כלשהן או ייעוץ

דואר אלקטרוני:overseas@cmm-nano.com