הבית > פתרונות > תוכן

ההבדל בין CMM מדידה רגילה (I)

Oct 13, 2016

עם התפתחות התעשייה המודרנית, הדרישות של צורת חלקים מכניים נעשה יותר מסובך, אז גם דורש שיטה מהירה ואמינה מדידה לשתף פעולה.שלושה לתאם מכונת מדידה (CMM)כסוג של דיוק יעילות גבוהה, מכשירי מדידה, אשר עומד בדרישות לעיל. לכן נעשה שימוש נרחב בייצור מכונות, ייצור כלי נגינה, תעשיית האלקטרוניקה, תעשיות הביטחון הלאומי וחלל. מתאים במיוחד עבור מדידת חלקי גוף, מבלטים, דיוק הליהוק, מעטפת רכב, חלקי מנוע, מצלמת ומטוסים הקלד הגוף אשר עם שטח עקום פני שטח חלקים.

1. המידה של גיאומטריות הגודל והצורה

מדידת הגיאומטריה עבודה-חתיכת גודל וצורה, השיטה המקובלת בדרך כלל צורך לבצע באופן עצמאי. בפרט המדידה צורת עבודה-קטע, יש לדרוש דרישות של העבודה-היצירה. זה יעלה הרבה יותר זמן מאשר מדידה בפועל, כגון בעת מדידת planeness טבלית, אנו צריכים להתאים שלוש נקודות משטח מהיר באותו גובה כמו הלוח.

שלא כמו שיטות קונבנציונליות, CMM יכול למדוד בו זמנית הגודל והצורה. שלושה מתאמים דרישת שלום מכונת מדידה האובייקט נמדד כמו האוסף של קבוצת נקודות דיסקרטית. על פי האובייקט נמדד על דרישות שונות, למדוד את מספר מתוך האוסף של מספר נקודות דיסקרטית במקום האובייקט נמדד, דרך חישוב לקביעת הגודל והצורה של האובייקט. לפני מדידת העבודה-היצירה, קודם כל הוא הכיול בדיקה כדי למנוע השפעה שגיאה בגלל שינויתנאי הסביבה. אז לפי בסיס העיצוב של חפצים או תהליך בחינת ביצועים, אנחנו צריכים לחפש עבודה-קטע קואורדינטות. אין צורך של לבצע את העבודה-קטע חסימת העורקים, להתאים, אנחנו רק צריכים לשמור את העבודה-קטע נשארים בעינם.


אנא יידעו אותנו אם יש שאלות כלשהן או ייעוץ

דואר אלקטרוני:overseas@cmm-nano.com