הבית > פתרונות > תוכן

ההבדל בין CMM מדידה רגילה (II)

Oct 17, 2016

מיקום השגיאה קשורה הכמות בפועל גורמים על שינויים של היסודות הנמדדים. אמת המידה של החלקים בפועל יש גם צורה שגיאה, וכך זה צריך לדמות אלמנטים של בחינת ביצועים במדידה קונבנציונאלי, אשר בדרך כלל להשתמש פני השטח בצורה מספיק.

בעת שימוששלושה לתאם מכונת מדידה, אנחנו רק צריכים למדוד כמה קואורדינטות נקודות על הכלי העבודה ולאחר מכן שגיאה מקבילה יכול להיות מחושב על ידי המחשב. מדידת דיוק תלוי דיוק CMM, אין לזה שום קשר עם חפצים של המקום, אז זה יותר קרוב המצב בפועל של חלקים נבדק.

מדידת השטח מחלקים שני סוגים: אחת היא תורת מדוד צורת פני השטח כבר ידוע, ואז להעריך את פני השטח בפועל, למעשה זה דורש לעיתים קרובות מדידה מעוקלים פרופיל משטח שגיאה; השני הוא התיאוריה צורת פני השטח מעוקל נודע, על-פי הנתונים שנמדדה בפועל, נאוה התיאוריה השטח. השיטה המקובלת משמש בעיקר עבור הסוג הראשון של המדידה.

במהלך תהליך המדידה באמצעות CMM, רק צריך למקם את החלקים להיבדק על עבודה, שעליו מונחים, הנכון מיקום יישור, למדוד את מספר נקודות במצב מדידה ידנית, ואנו להשוות את התוצאות נמדד עם מתאר תיאורטי.

שיטת המדידה המקובלת יש לא רק הדיר עני אלא היעילות מדידה נמוכה. שלוש קואורדינטות מכונת מדידה קשה יותר לשלוט מאשר מכשירי מדידה רגילים, אבל זה יכול למדוד את הגיאומטריה הגודל והצורה באותו זמן. ב השגיאה מיקום המדידה, אנחנו לא צריכים להשתמש בהתקן עזר כדי בחינת סימולציה. יתר על כן CMM הוא עםדיוק מדידה גבוההמדידת יעילות, אשר הוא חייב בייצור איכות הבדיקה.


אנא הודיעו לנו אם כל quesrions או עצה

דואר אלקטרוני:overseas@cmm-nano.com