השפעת תוצאות כיול הנגרמת על ידי בדיקה בדיקה CMM

מערכת בדיקה היא חלק מפתח שלוש machine(CMM) מדידת קואורדינטות, אשר משמש בעיקר כדי למדוד את השטח עבודה-קטע. ויש לו הקשר סגור עם יעילות העבודה ואת דיוק של שלוש קואורדינטות מכונת מדידה. איפה יש בלי ראש מדידה מתקדמים, יש אין פונקציות מצטיינים של CMM.

כיול המכשיר CMM יש שתי מטרות הראשי: לקבל הקוטר פיצוי של רובי חרט ולבסס את הקשר בין זווית שונה מדידה עט בצורה מדויקת. דיוק בדיקה וכיול משפיעים ישירות על הדיוק של כיול. בכיול המכשיר, שלוש קואורדינטות מכונת מדידה מודד כדאי לשים לב הבעיה בצע:

1- 4 * 30 חרט ללא הסיומת stylus בחר מדידת המתאים ולהשתמש סיומת, כללי. בחוזקה להתקין חרט ו פרנה, תנקה את העט האלקטרוני, כדור על ידי אלכוהול נטול מים.

2- לאחר הכיול של בדיקה, בדיקה וכיול אימות דיוק צריכה להתבצע, סטייה של תוכנית אימות או מוכרים על-ידי התוכנה, עם לא יותר מ- 30 מ מ מד וטבעת gage לחסום כדי ליצור ערכה מלאה של אימות.

3- מדידת המהירות של החללית כיול צריך להישמר במהירות של דיוק כיול. במיוחד עבור אלה נעשה שימוש זמן רב או בתדירות גבוהה, כאשר מדידת המהירות של כיול המכשיר שונה, הפיצוי קוטר ואת קוטר הכדור רובי יהיה שונה.

4. אם התוצאות כיול המכשיר מצא כי השגיאה הטופס הוא גדול יותר, מומלץ לשקול אם נגרם מהסיבות הבאות או לא: תחילה, בדיקה או כדור לא נמחק, שאמור להימחק לאחר הסימון שוב; שנית, ראש בדיקה ישנה מדי, יוחלף; שלישית, יושר של מדריך רכבת יש שינויים גדולים, צריך להיבדק באמצעות הדיוק של עקירה כיול; . ושוב, כרית אוויר חסומה, צריך להיות timely מנקים את מותאם. אם מצא כי הקוטר אינה נורמלית, כדאי לשקול אם לא מגבון לנקות או כדור בקוטר קלט תקין.


אנא יידעו אותנו אם יש שאלות כלשהן או ייעוץ

דואר אלקטרוני:overseas@cmm-nano.com