השפעת טמפרטורה ולחות על CMM

טמפרטורת ההפעלה הרגילה של שלוש machine(CMM) מדידת קואורדינטות 20 ℃±2 ℃, הלחות הוא 40%-70%. הטמפרטורה של CMM מוגברת מלמטה למעלה, הטמפרטורה משתנה בכל רגע. אז ההבדל של כל ציר פומפיה חום וטמפרטורה חלקים ישפיע הדבר על שלושת לתאם דיוק המדידה מכונת מדידה. למעשה, אם הלחות הוא גדול מדי, זה רע לאכל הרחוב צף, כמה רכיבי מפתח ליבה של מדידה המכונה, אשר יפגע ישירות את המכשיר. אז אנחנו ככל האפשר כדי להבטיח מקורה טמפרטורה ולחות להישלט בטווח הרגיל, על מנת לשפר את מידת הדיוק של שלושה מתאמים מכונת מדידה.

 NANO Metrology is a manufacturer of Precision measuring machine

שלושה לתאם מכונת מדידה כסוג של דיוק מכשירי מדידה, תחזוקה מתוזמן יכול להאריך את חיי השירות של המכונה, באפשרותך להבטיח דיוק ולהפחית את הכשלונות.

שלוש קואורדינטות מכונת מדידה היא קפדנית של הסביבה, כך אנו נדרשים בהחלט לשלוט חדר טמפרטורה ולחות.

מיסב גז של CMM הוא מעולם לא ללבוש מבנה בתיאוריה, אבל אם המשאב אוויר אינה נקייה, עם שמן, מים או זיהומים, אשר יכול לגרום גז מיסב לחסום, יותר ברצינות הגז הנושאת, צף מעקה שריטה. אז אנחנו צריכים לבדוק את האוויר מכונת באופן סדיר לנקז מים, מסנן באופן קבוע נקי, מפריד שמן מים. מקור האוויר גם צריך להיות משולם תשומת לב, האוויר מדחס או גז אספקת gasholder גם צורך לבדוק באופן קבוע.


אנא יידעו אותנו אם יש שאלות כלשהן או ייעוץ

דואר אלקטרוני:overseas@cmm-nano.com