השיטה לחסל את השגיאה של CMM

כיום, שלוש קואורדינטות machine(CMM) מדידה כבר בשימוש נרחב יותר, אך כל תוכנה מכשיר דיוק להשפיע על דיוק המדידה שלנו. CMM בתור אחד של התוכנה המידה הנפוצה ביותר, ייתכנו בעיות רבות בתהליך מלאכותי המבצע, אשר להוביל ההשפעה על מדידת דיוק. מחפש דרך יעילה יותר להפחית שגיאות הפך חובה יומית על מדידה בתעשייה. מה היא הדרך הטובה ביותר כדי למנוע שגיאה של שלוש קואורדינטות, להלן תמצאו מספר עצות:

 bridge CMM with video systemprecison and practical coordinate measuring machine

קודם כל, כאשר אנו מחפשים את הדרך להפחית את השגיאה של שלושה לתאם מכשיר מדידה, הדרך הטובה ביותר היא לשקול את מודל או תצורה של המוצרים באופן מקיף, אחרת ייתכן כבומרנג. אם אנחנו משתמשים סוג ידני, כל אופרטור בתהליך באמצעות צריך לנסות לשמור את מדידת מהירות נקודה אחת, כך זה יכול מקסימום להפחית את השגיאה הנגרמת על ידי הפועלים מלאכותי.

שנית, אם נשתמש מכונת מדידה אוטומטית, בזמנו של כל אחת מהמידות, אוטומטי מדידת רכיבים עם מצב מהירות קבועה, זה יכול לצמצם במידה ניכרת את האפקט כוח מדידה על תוצאות המדידה. יתר על כן, כאשר בחירת אלמנטים מדידה, האורך יעיל צריך להיות זמן רב ככל האפשר, במיוחד ברכיב base. זה יכול להבטיח את ההשפעה של המדידה.

בסך הכל, גם התפקיד של שלוש קואורדינטות מכשיר מדידה זו חשובה יותר בעתיד, משתמשים עשויים לעמוד בפני הרבה גורמים המשפיעים על רמת הדיוק שלה, אז היינו יותר טוב מסוגל להתמודד עם השיטה של צמצום שגיאות אלה כדי לקבל תוצאות מדידה מדויקות יותר.


נא להודיע לי אם יש שאלות כלשהן או ייעוץ

דואר אלקטרוני:overseas@cmm-nano.com