השפעת הלחץ על האוויר השפעה של CMM.

1. לחץ

בלחץ עבודה נורמלי, העובי של המרחב האווירי בין הרכבת הנושאת ומדריך אוויר קבוע, אשר יכול להבטיח הדיר טוב שלCMM. אם הלחץ של אספקת האוויר תנודות, השינוי של כוח הידוק מראש הכיוון האוויר יוביל בהתאם השינוי של אינטר שטח הממברנה. שטח הממברנה אינטר הופך קטן מאוד, יש החיכוך מסוימים בין האוויר מיסב מדריך רכבת, דבר העלול לגרום היחסי החיכוך בין האוויר מיסב מדריך רכבת כאשר המחשב פועל. הוא אפילו ברצינות עלול לגרום שריטות על רכבת מדריך וביצועים של המכונה influent.

 Precision coordinate measuring machine(CMM)

2. את האפקט איזון גליל

גליל איזון משמש כדי לאזן את ציר Z. כאשר חומרת ציר Z שווה לכוח אטרקטיבי שנוצר על ידי לחץ אוויר גליל, ציר Z ישמור על האיזון. ברגע הכוח גליל אטרקטיבי הוא פחות כוח המשיכה, המערכת כל המאזן יהיה בשליטה. ציר Z, כמו גם את הראש בדיקה יירד למטה. זה עלול לגרום נזק את החללית ואת ציר Z. לכן, זה הכרחי מאוד להבטיח את הלחץ הנכון של אוויר דחוס עבור CMM.

 3D Measuring Machine

למרותהחברה שלנולקח את מגוון רחב של אמצעים כדי לשלוט התוצאה השלילית של התנודות של לחץ אוויר דחוס, כדי להבטיח שבאפשרותך להשתמש CMM בדרך כלל, בבקשה בהחלט לשלוט לחץ אוויר של CMM.אנא יידעו אותנו אם יש שאלות כלשהן או ייעוץ

דואר אלקטרוני:overseas@cmm-nano.com