השימוש CMM בייצור רכב

ההתפתחות המהירה של סביבת הייצור התעשייתי, R & D, ייצור של מספר רב של חלקים מכניים מורכבים כל צריך טכנולוגיה מתקדמת בדיקה וכלי נגינה, במיוחד במחקר דיוק מכונות, בקרת נומרית הכלי מכונת ייצור, אוטומטי חלקים ייצור, התעשייה האווירית לישראל ועלייתה של תעשיית אלקטרונית. הקואורדינטה מדידה המכונה, בתור אחד חשוב מכשיר דיוק גדול-כבר יותר, יותר מוערכת על ידי חוקרים ייצור בגלל שלה המדידה ממד מרחב נוח יותר תלת מימדי, אשר יכול לממש בעזרת זיהוי ומדידה אוטומטית.

בתחום של ייצור רכב, איכות של תעשיית ייצור מודרניים המטרה ככל האפשר לשמור על ייצור חלקים בהתאם לדרישות העיצוב. עם זאת, אם כדי להבטיח את העקביות של תהליך ייצור, עיצוב, זה בטח לשלוט בתהליך הייצור. השיטה היעילה ביותר לשלוט תהליך הייצור הוא כדי למדוד במדויק הגודל, לאחר לקבל מידע לגבי מידות, והמשוב הנתונים לתהליך הייצור, כדי ללא הרף לשפר את איכות המוצר. בקרת תהליך הוא הליבה למדוד במדויק את הגודל, חתיכות עבודה. שלוש קואורדינטות מכונת מדידה היא אחת הדרכים היעילות ביותר למדוד ולהעריך את גודל הנתונים באופן מדויק. והוא גם יכול במקום מגוון רחב של כלי מדידה פני שטח, כלי מדידה המטוס, שילוב קבוע או מותאמים אישית של מאבחנים יקר, הדיוק של המדריך כלי מדידה ובכך מאוד לצמצם את הזמן הדרוש כדי להשלים את הבדיקה הרכב מורכבים. שלוש קואורדינטות מכונת מדידה יכול לספק את הבדיקה המוצר במפעל, מכונות כיול, איכות לקוחות ופונקציות אחרות טא באותו הזמן תוך מתן נתונים כגון תנאי תהליך הייצור של מידע שימושי עבור בקרת תהליך.

המראה של הגוף היא התצוגה האינטואיטיבית ביותר של הרכב עיצוב וייצור רמה. הגוף ברמת דיוק גבוהה הוא הבטחת של צורה יפה, חיסכון בזמן האיכות של הרכב. האיכות ממלאת תפקיד מכריע בתחרות. נוכל להשתמש את דיוק גבוהה, יעילות גבוהה של שלוש מכונות מדידה קואורדינטות ליישם ניתוח בדיקות הדיוק, ניטור ופשוט וניטור אצווה עבור הייצור בתעשייה אוטומטית.

שלושה מתאמים מכונת מדידה כמו חדש, יעיל לדיוק מכשירי מדידה יתרונות בולטים מאוד. . עכשיו, זה כבר בשימוש נרחב בייצור מכונות. הוא הופך להיות אוניברסלי ציוד בדיקות פיקוח תעשייתי מודרני ובקרת איכות.


נא להודיע לי אם יש שאלות כלשהן או ייעוץ

דואר אלקטרוני: overseas@cmm-nano.com