הבית > חדשות > תוכן

ההשוואה בין מד CMM


מד הוא כלי מיוחד המיוצר כדי לשלוט בסוגים שונים של גודל מכני על ידי ארגון ייצור תעשייתי, אשר מתאים עבור ביצור מוצרים כגון חלקים אוטומטית, כדי להחליף כלי מדידה מקצועיים כגון מחוגה, לחבר מד, מקם מד, ועוד. ניתן לבצע את הצעדים הבאים: המפתח כולל איתור, זיהוי אופיינית, גילוי החור פונקציונלי, זיהוי אזור גדול דפורמציה במהלך תהליך ההרכבה, אב-טיפוס הרכבה, שבשלב מוקדם של הפונקציה התאמת זיהוי וכן הלאה. CMM שייך סוג של כלי מדידה ברמת דיוק גבוהה, כמעט כל החלקים ניתן למדוד, כולל את הדיוק של מד גם זקוקים לתמיכתם של CMM. CMM הוא סוג של שימוש נרחב מכשירי מדידה, אבל CMMs הם בדרך כלל לא מתאים למדידה באינטרנט. ישנם כמה ההבדל להלן.

1. עולה. השקעה חד פעמית של מד פחות מזו של CMMs, אבל חושב לטווח הארוך, העלות של CMM הוא נמוך יותר מאשר העלות של מד. מד מדידה צריך להפוך מודלים של כל האובייקטים נמדד, העלות היא גבוהה מאוד. ויש CMM בשילוב עם גמישות מקבע את היתרונות של עלות בטווח הארוך, למרות ההשקעה הראשונית היא גדולה עלתה מסוימים תחזוקה יומית.


2. גמיש. מד הוא סוג של ציוד עבור חלקים או הרכבה של מדידה מיוחדים, רובם אינם גמישים. CMM בשילוב עם הנורה גמיש יכול למדוד כמעט כל מיני חלקים, גמישות טובה מאוד.


3. מדידה נוחות. הנוחות של מד הוא טוב מאוד, אשר רק צריך לשים את החלקים במד. למדידת נוחות, מחשב נייד יד מאוד לספק את הנוחות מדידה CMM בשילוב עם מקבע גמיש אשר צריך חלקים קבועים, להקים מערכת צירים, תוכנית, וכו '.


4. דיוק. דיוק קבועה בדרך כלל ±0.15-±0.2 מ מ. אם עם קליבר ורניה, רמת דיוק היא עד ±0.1 מ"מ. CMM הדיוק יכול להגיע לרמה מיקרון בדרך כלל.