הבית > חדשות > תוכן

ההבדל EBTWEEN מלא-אוטומטי, אוטומטי למחצה CMM


שלושה CMM, למעשה, אפשר לחלק לסוג מלא-אוטומטי, חצי-אוטומטי וידני. אוטומטי לגמרי נשלטת על ידי המחשב, ואילו המדריך נשלטת לחלוטין על ידי מלאכותי. חצי-אוטומטי ללא מחט רוטרי באופן אוטומטי לחלוטין שליטה ואחראי מערכת, אז כל עוד כאשר עליך לשנות זווית מחט, אתה חייב לשנות את זווית בדיקה ידנית. תן לנו לדעת על ההבדל בין חצי אוטומטי ואוטומטי לחלוטין!


א הפרש מחיר

מנקודת המבט של הקונה, הדאגה הראשונה צריך להיות ההבדל במחיר, בדיקה ראש CMM חצי אוטומטי שונה מזה של אלה מלא-אוטומטי. המדריך הינו זול יותר אוטומטית.

נולד ב- מדידת דיוק

יחסית למחיר, הדיוק מדידה הוא אחד של ניירות הערך יכול לבחון את המוצר אם מוסמך, אז דיוק גבוה יותר יכול להוביל באיכות טובה יותר. חצי אוטומטי, בשל הצורך מלאכותי כדי להתאים את הבדיקה, ייתכן תקלה בתהליך המדידה. המלא-אוטומטי נשלטת לחלוטין על ידי המחשב, אשר מקטינה באופן משמעותי את השגיאה מעשה ידי אדם. אז יחסית הדיוק של CMM אוטומטיות הוא גבוה יותר מאשר זה של CMM חצי-אוטומטי.

ג. ייצור יעילות

הבסיס של ארגון הוא יעילות אלא באיכות. CMM מלא-אוטומטי נשלטת על ידי מחשב בתהליך המדידה, אשר צריך רק המהנדס להגדיר מול המחשב ולשים בתוכנית. בעוד CMM חצי אוטומטי אינו, בשל ההשפעה של בדיקה ידנית. כמה שיותר זמן צריכים לשנות את הראש בדיקה ידנית, אז חצי אוטומטי CMM פחות יתרונות יותר מאלה מלא-אוטומטי.

אנחנו מציגים את ההבדל בין חצי אוטומטי ואוטומטי מלא CMM לעיל. למעשה לא יכול לומר. שזה טוב יותר כי הבחירה בין מלא-אוטומטי חצי אוטומטי לגמרי בשל המצב בפועל. אנחנו לא יכולים להכליל.