הבית > חדשות > תוכן

הסיבות מדוע טובין קבלת תקוע בברזיל מותאם אישית (II)

3. MAPA

Ministério דה Agricultura, Pecuária e Abastecimento, אשר הוא פורטוגזית משרד החקלאות, משק חי ואספקה, MAPA, היא סוכנות המסדיר אחראי על יבוא הסחורות של בעלי חיים וצמחים. כמו במקרה של מוצרי בריאות או יבוא מוצרי קוסמטיקה, יבוא הטובין כפוף לרישוי ייבוא הדרוש כדי לנקות את הסחורה במכס הברזילאי.

החברה המייצאת סחורות של בעלי חיים וצמחיה חייבת להיות רשומה אצל MAPA. כדי להירשם יש צורך להציג את המסמכים הבאים ל- SIF, שירות הפיקוח הפדרלי:

• העתק של תקנון ההתאגדות

• העתק של כרטיס CNPJ

• רישום טופס החברה

• הצהרת יבואן על תנאים מתאימים לאחסון מוצרים

כמו כן, באחריותם של סוכני ה - SIF לפקח האם ייבוא טובין של בעלי חיים וצמחים הוא חוקי. סוכנים אלה מקדישים תשומת לב מיוחדת אם הדרישות התברואתיות היו מכובדות, שכן הם יכלו להתפשר על המגזרים הברזילאיים העוסקים בבעלי חיים וירקות.

כמו כן, כפוף לבדיקת MAPA הוא האריזה או המשטחים שהגיעו עם הסחורה. בעת הובלת סחורות בקופסאות עץ לדוגמה, נדרשת תעודת זיוף או תעודת טיפול בחום.

4. Inmetro

Inmetro דורש כי מוצרים מסוימים, אשר ניתן למצוא במאמר זה, להיות מאושר על מנת להיות מסחור בברזיל, ואת אותן תקנות מוטלות על סחורות מיובאות. במקרה זה, המוצר חייב להיות מאושר על ידי:

• סוכנות רגולטורית זרה המוכרת על ידי Inmetro

• Inmetro, עם הגעתו לברזיל

עבור כל המוצרים הכפופים לאישור חובה על ידי Inmetro, יש צורך ברישיון מיוחד על מנת לייבא אותם. עבור כל המקרים המופיעים תקנה מספר 354 על ידי Inmetro, Declaração de Liberação para Importação דה Produtos, פורטוגזית להכרזה על שחרור עבור ייבוא של מוצרים, היא תתבקש Inmetro.

5. מבקר מס של הפדרלי הפדרלי הכנסות

ה- Receita Federal do Brasil, שהינה הפדרלית הפדראלית, אחראית על אכיפת תקנות המכס. לשם כך, מבקר המס של הפדראלי הפדרלי הפדרציה מותר גם לפקח על יבוא של כל הסחורה לברזיל ולכן יכול לתפוס את כל הסחורה אם הם מבינים שיש משהו לא בסדר עם הדרך שבה הסחורה טופלו, במיוחד גם אם המסמכים שהוצגו על ידי היבואן היו תקינים.


הערה: המאמר reost מ רילוגיסטי

Http://www.realogistics.com/index.html