הבית > חדשות > תוכן

השימוש של CAD במכונת מדידת קואורדינטות

bridge cmm

מכשיר מדידת קואורדינטות כבר בשימוש נרחב עובש, התעשייה האווירית לישראל, רכב ייצור בתעשייה. היישום של CAD הקואורדינטה מכשיר מדידת משתמש התוכנה שפותחה על-ידי המחשב לבצע את הבדיקה מדידה מתקדמים.

מכשיר מדידת קואורדינטות כבר בשימוש נרחב עובש, התעשייה האווירית לישראל, רכב ייצור בתעשייה. היישום של CAD שיטת הבדיקה meThis קואורדינטה היא מדידת דגם CAD בתוכנה בהיעדר ממצאים בפועל. במידה רבה מפחית את הבמה זיהוי פעולת האובייקט הבדיקה בפועל, וזה יכול לא רק לשפר את יעילות הזיהוי, להציל את המשאבים הבדיקה אבל מופחת אינטנסיביות העבודה.

coordinate measuring machine cmm

CAD שימוש בפלט הנדסה הפוכה. הנדסה לאחור הוא התהליך להנפקת ציורים או נתונים רלוונטיים על-פי היצירה-העבודה, לעומת התהליך המסורתי אשר להפוך את החתיכה-העבודה על פי ציורים או נתונים רלוונטיים. הנדסה, תחילה מעל היא להשתמש שלוש קואורדינטות מכונת מדידה מדויקת למדוד את הצורות של דגימות, ואז להשתמש בפונקציות CAD להתמודד עם הנתונים נמדדו, ולאחר מכן ליצור אחד או מספר של תבנית קובץ של CAD הנתונים.

measuring system

ננו דיוק קביעת תצורה של CMM יש פונקציה חזקה של תוכנות CAD אשר לייבא את דגם CAD כדי למדוד, ואת זה יכול לעבוד במצב לא מקוון כדי לפתוח תוכנה ללימוד עצמי פונקציה, המערכת להפיק באופן אוטומטי את התוכנית מדידה, זה גם יכול להיות מדידה מדומה, לגלות את הטעויות פעולה בתהליך של מדידה את הנתיב ואת נקודות איסוף, וכדי לשנות את התוכנית. המדד בפועל ניתן למזער את הבעיות האפשריות יכול מקסימום להבטיח את שלומם ואת בתהליך המדידה.


שלושה מתאמים מכונת מדידה כסוג של נפוצות מדידה המכונה, שכן יש דיוק מדידה גבוהה ומדידת יעילות ותפעול נוח. זה יכול לממש מדידה באינטרנט. ויביא המבוא של פונקציות CAD, שלוש קואורדינטות מדידה מכונה גדולה יותר באמצעות רווח.


E-MAIL:2972853095@qq.com